Atsiliepimai

Puikūs klientų atsiliepimai - mūsų kasdienio darbo ir pastangų įvertinimas. Jie suteikia mums įkvėpimo toliau tobulinti mūsų viešbutį ir paslaugas. Štai keletas šiltų žodžių, kuriuos užrašė mūsų svečiai:


Nuoširdžiai dėkojame visam viešbučio kolektyvui už šiltą ir malonų aptarnavimą. Ypatingai norėčiau padėkoti registratūros darbuotojoms - labai maloniai ir profesionaliai bendrauja su klientais. Linkime visam kolektyvui sėkmingo darbo, geros sveikatos ir laimės!

Tomas, Klaipėda

Labai geras, draugiškas ir profesionalūs personalas. Viešbutyje puikiai viskas organizuota – svečiai svarbiausi. Pusryčiai irgi nuostabūs – labai didelis pasirinkimas ir puikus skonis. Jeigu būsime Viniuje, būtinai apsistosime pas Jūs!

Svetlana ir Natalija, Ukraina

Dėkojame už malonų aptarnavimą ir jaukią atmosferą Jūsų viešbutyje. Tikrai rekomenduoju šį viešbutį. Linkėjimai nuo piligrimų grupės iš Lenkijos.

Wioletta ir Danuta, Lenkija

Norėčiau padėkoti visam Žemaitės viešbučio personalui! Viskas buvo tiesiog fantastiška, visi buvo labai malonūs, dvi savaites jaučiausi lyg būčiau namuose. Aš tikrai Jūsų pasiilgsiu! Ypatingai dėkoju Jolantai, Viktorijai, Gitanai, Karolina, Jekaterinai, Editai, Danai, Nijolei ir visiems kitiems, kurių vardų nežinau, bet kurie tikrai prisidėjo prie mano nuostabaus pobūvio šitame viešbutyje.

Ačiū ir iki kito susitikimo!

Catarina, Portugalija

Dėkojame!

Labai dažnai būname Vilniuje, šitas viešbutis – geriausias! Labai draugiškas personalas, švara ir jauki naminė aplinka, skanūs ir sotūs pusryčiai. Tęskite taip ir toliau, linkime kuo geriausių klientų.

Nuoširdžiai dėkojame.

Aleksandras ir Olga, Minskas

Labai mielas ir jaukus viešbutis. Puikus aptarnavimas ir skanūs pusryčiai.

Didelis ačiū!

Jovita ir Povilas, Šiauliai

Naujienos paštu

Sužinokite pirmieji apie mūsų naujienas ir specialius pasiūlymus

Prenumeruojant naujienlaiškius, aš sutinku su Privatumo politika.

Sėkmingai užsisakėte mūsų naujienas!

Laukas yra privalomas Neteisingas el. pašto formatas